TIRSAN Dorseler Euro Truck Simulator 2’ye geliyor.

TIRSAN, Euro Truck Simulator 2’ye geliyor.

SCS Software kendi blog sayfasında ki son konusunda şunları yazdı, Bizde sizler için çevirdik;

TIRSAN, Türkiye merkezli ticari kullanım için yüksek kaliteli römorkların lider üreticisidir. Şirket 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve yenilikçi tasarımları, olağanüstü yapı kalitesi ve üstün müşteri hizmetleri ile güçlü bir itibar kazandı.

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere semi-treyler pazarına en geniş ürün yelpazesini sunan TIRSAN, taşımacılıktan lojistike, inşaattan tarıma kadar birçok sektöre treyler üretmektedir. Ürünleri, dayanıklılıkları, verimlilikleri ve güvenlik özellikleriyle tanınmaktadır ve bu da onları işletmeler için tercih edilen bir seçenek ve Türkiye’de lider yapmaktadır.

Euro Truck Simulator 2’de TIRSAN’ı neler beklediğimizi ve geleceğin neler getireceğini size göstermek için sabırsızlanıyoruz. Ekipleriyle tanışıp sohbet ederken harika zaman geçirdik ve bize onlarla tanışma ve çalışma fırsatı verdikleri için onlara teşekkür ediyoruz.

Yakın gelecekte daha fazla geliştirme güncellemesi, ilerleme resmi ve daha fazlasını paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz! O zamana kadar, en son haberler, güncellemeler ve hatta belki bir veya iki teaser için bizi sosyal medya kanallarımızdan Twitter Facebook Instagram TikTok takip ettiğinizden emin olun.

Exit mobile version